» خدمات » توپی انسداد

برخی از تجهیزات شرکت سازه های آب فعال

  • توپی انسداد علیرضا حق شناس

  • توپی انسداد هسته فلزی

  • توپی انسداد

  • توپی انسداد

Loading

توپی انسداد علیرضا حق شناس
شرکت سازه های آب فعال پیمانکار دارای رتبه 1 بهره برداری از شبکه های فاضلاب با تجربه بهره برداری  بیش از 2000 کیلومتر شبکه و خط انتقال فاضلاب و در اختیار داشتن رنج گسترده ای از توپی انسداد  آماده ارائه فروش کالا و خدمات برای انسداد و انحراف جریان فاضلاب با استفاده از توپی انسداد است شما عزیزان می توانید  با کارشناسان ما در دفتر مرکزی به شماره تلفن های

02166381156
02166381165
02166381176

و همچنین از طریق واتساپ و یا تماس تلفنی با شماره
09122601861  تماس حاصل فرمائید

توپی چیست ؟توپی، ابزاری ایست جهت مسدود کردن موقتی خطوط لوله­ی، تست لوله حاوی
 سیال ، مهار جریان آب و فاضلاب در هنگام تعمیرات، بازرسی و شستشوی شبکه استفاده می­ شود. با توجه به دمای سیال ، میزان اسیدی و قلیایی بودن و همچنین فشار آن انواع مختلفی از توپی وجود دارد. توپی انسداد دارای دو قطر، یکی در حالت حداقل و بدون هوا Min Diameter)  ) و دیگری در هنگام اعمال هوای فشرده به داخل توپی و مسدود کردن لوله (Max or Nominal Diameter ) می­ باشد.

 

شایان ذکر است در توپی های خاص تغییراتی در شکل، مواد تشکیل دهنده ، وزن و ضخامت آنها دیده می شود. برای مثال در توپی های گازی چند حلقه آب بندی به دور توپی جهت مقاومت در برابر رسوب سیال، به سمت در حال تعمیرات می­ باشد. که در هنگام رسیدن قطر توپی به حد مسدود شدن، این حلقه ­ها کاملاً به دیواره­های داخلی لوله چسبیده و مانع از عبور سیال می­ گردد.