آخرین مقالات

نمایشگاه بین المللی صنعت آب و تاسیسات آب و فاضلاب ایران

نمایشگاه بین المللی صنعت آب و تاسیسات آب و فاضلاب ایران
نمایشگاه بین المللی صنعت آب و تاسیسات آب و فاضلاب ایران به عنوان بزرگترین رخداد صنعتی و تجاری ایران در این حوزه که سالانه با حضور جمع کثیری از شرکتهای توانمند داخلی و خارجی در زمینه صنعت آب و فاضلاب برپا می گردد فرصت بسیار مغتنمی است تا شرکتهای فعال در این صنعت دستاوردها و محصولات خود را در معرض بازدید دست اندرکاران و متخصصان این صنعت قرار دهند و با در نظر گرفتن روند تقاضای بازارها و سمت و سوی رشد این صنعت، فعالیتها و نوآوری های آتی خود را هدایت نمایند. لذا به اطلاع کلیه علاقمندان و فعالان در این صنعت مهم و کلیدی می رساند پانزدهمین دوره این نمایشگاه بین المللی در تاریخ ۸ الی ۱۱ مهر ۱۳۹۸ در محل دائمی نمایشگاه بین المللی تهران برگزار خواهد شد.
 

به اطلاع متقاضیان محترم می رساند شروع ثبت نام پانزدهمین نمایشگاه بین صنعت آب و تاسیسات آب و فاضلاب ایران از شنبه مورخ ۹۸/۴/۲۲ از طریق مراجعه به سایت اختصاصی نمایشگاه به آدرس www.watex.ir می باشد.

شرکتهای متقاضی با متراژ زیر ۶۰ مترمربع بر اساس اولویت ثبت نام و واریز هزینه غرفه، توسط ستاد برگزاری و براساس گروه کالایی در سالن های مربوطه جانمایی خواهند شد و شرکتهای متقاضی با متراژ بالای ۶۰ مترمربع از طریق دعوت به جلسه حضوری و با نماینده تام الاختیار متقاضی که زمان آن از طریق ستاد اعلام خواهد شد، جانمایی می گردند.

شایان ذکر می باشد با توجه به مقررات ستاد برگزاری خواهشمند است در صورت قطعی شدن حضور در نمایشگاه، نسبت به واریز هزینه های مرتبط با فضای نمایشگاهی اقدام نمایند. بدیهی است در صورت کنسل کردن فضای نمایشگاهی تحت هر شرایطی، عودت وجه پرداخت شده از سوی آن شرکت توسط ستاد برگزاری امکان پذیر نمی باشد و مسئولیت این موضوع با ستاد برگزاری نخواهد بود.

کلیه مراحل ثبت نام از طریق سایت امکان پذیر خواهد بود و در صورت تمایل به اطلاعات بیشتر با شماره تلفن ۴۲۹۱۷۰۰۰ تماس حاصل فرمائید.

نمایشگاه

۱۴ مرداد ۱۳۹۸ ۱۵:۴۱
تعداد بازدید : ۱,۲۶۸
کد خبر : ۵۲۶
کلیدواژه ها: نمایشگاه،فاضلاب،آب